Hakkımızda

Biz Kimiz?

Dünyada kalite standartlarını uygulayan yurdumuz, öğrencilere sunduğu geniş imkanlarla ön plana çıkmaktadır. Bir öğrencinin üniversite hayatı boyunca karşılaştığı en önemli sorunlarından biri konaklamadır. Çünkü öğrencilerin başarılı bir üniversite hayatı geçirmeleri için en değerli sermayelerinden birisi olası zamanlarını çok verimli kullanmaları gerekmektedir.

Bu sebeple üniversite öğrencilerin zamanlarının büyük kısmını geçirdikleri konaklama mekanları onların ihtiyaçlarına tam anlamıyla ve hızlı bir şekilde cevap verebilir olmalıdır. İşte tam bu noktada; 2011 yılında tam kapasite ile faaliyete geçmiş olan SARDUNYA KIZ ÖĞRENCİ YURDU kalitesi, yüksek standartları öğrencilere hoş görülü yaklaşan yönetim ile ÇANAKKALE'DE çağdaş alanlar kazanmıştır. Verdiğimiz hizmetlerle siz değerli öğrencilerimizin memnun kalacağını umut ederek başarılarınızı devamını diliyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ:

Uluslararası standartları esas alarak, bu doğrultuda öğrenci ve çalışan memnuniyeti odaklı sürekli çağdaş gelişimi destekleyen yüksek kaliteli hizmet sunmaktır.

DEĞERLERİMİZ:

  • Dürüstlük ve iyi ahlak.
  • Markamızda liderlik
  • Öğrenci ve çalışan memnuniyeti
  • Mükemmellik.

01

Hizmetlerimiz

Yurdumuzda sizlerin konforu için birçok hizmet vermekteyiz.

İncele

02

Odalarımız

Konforlu ferah odalarımız sayesinde kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

İncele

03

Sosyal Tesislerimiz

Arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz muhabbet edebileceğiniz keyifli zaman geçireceğiniz alanlarımız bulunmaktadır.

İncele

Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın